Azet dhe Tayna vijnë me “Tequila”

Reperi Azet dhe Tayna do të vijnë së shpejti në bashkëpunim.
Ky do të jetë i dyti me radhë.
“Tequila” mësohet të jetë titulluar kënga e re e dyshes.
Kënga do të jetë pjesë e albumit “Bipolar”.
Sekuencë nga kënga është publikuar nga dyshja në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)


Ndryshe, dyshja më parë sollën këngën “Ti harro”.
Ndërkaq, së fundmi Azet solli “KMN” në bashkëpunim me Zuna./21Media

Back to top button