Babai e keqtrajton vajzën e tij

Dje një vajzë e mitur nga Prishtina ka raportuar se është keqtrajtuar fizikisht nga babai i saj.

”Viktima femër kosovare, e mitur, ka raportuar se është keqtrajtuar fizikisht dhe është kanosur nga babai i saj mashkull kosovar. Viktima është dërguar për tretman mjekësor”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button