Babë e bir e bëjnë njëri-tjetrin për spital

Rrahje në mes babait e djalit

Babë e bir janë arrestuar dje në fshatin Dol të Gjakovë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar (babë e djal) pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasoj njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor”, ka konfirmuar policia .

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar. Rasti vazhdon të hetohet./21Media

Back to top button