Balada “Dashnia e jetës”, publikohet nga Labi

Këngëtari i dashur për publikun, Labinot Tahiri-Labi ka publikuar këngën e tij të re, e cila është baladë
“Dashnia e jetës” titullohet kënga e re e Labit që është publikuar edhe me vidoeklip, shkruan rtv21.tv
Tekstin e këngës e ka shkruar Arben Beha, kurse për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Besnik Qaka.

“A je gjall dashnia jem”, titullohet projekti i fundit i Labit që e solli në muajin korrik./21Media

Back to top button