Për shkak të rrymës ndërpritet përkohësisht ndeshja Leeds – Arsenal

Ndeshja mes Leeds United dhe Arsenalit është ndërprerë përkohësisht.

Arsyeja e kësaj ndërprerje është bërë një problem në energjinë elektrike në “Elland Road” dhe si pasojë edhe në komunikim e arbitrit me dhomën e Sistemit VAR.

Ndeshja pritet të vazhdoj nga minuta e tretë vetëm pasi të rregullohet gjithçka në stadiumin e Leeds United./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button