Bashkëshorti i Gentës e përjetëson në trup simbolin shqiptar

Këngëtarja, Genta Ismajli dhe bashkëshorti i saj, Huseyin Usta këtë vit janë bërë prindër për herë të parë.
Çifti janë aktiv në rrjete sociale teksa Usta së fundmi ka postuar një fotografi me vajzën e tyre, ku vihet në sy se ai e ka përjetësuar në trup shqiponjën, simbolin e shqiptarëve.

Çifti u bënë prindër të binjakëve djalë dhe vajzë, të cilët i pagëzuan me emrat Ivy Blue dhe Icon./21Media

Back to top button