Bebe Rexha thotë se është në “epokën e saj të shtimit në peshë” teksa ngre këmishën e zbulon barkun

Bebe Rexha hyri në Instagram të premten për të ndarë një selfie pozitive me 10.7 milionë ndjekësit e saj.

Fotoja tregonte yllin 33-vjeçar të pop-it , pa grim teksa ngriti një xhup të zi për të zbuluar stomakun e saj.

Ajo i ka shkruar fotos, Po, jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?’,

Kjo vjen pasi këngëtarja foli kundër njerëzve që diskutuan mbi shtimin e saj të fundit në peshë prej 30 kilogramësh për shkak të sindromës së vezores policistike, PCO,S, shkruan Dailymail, përcjell portali rtv21.tv

Javën e kaluar, krijuesja e hiteve “Me, Myself, And I” ishte e ftuar në “The Jennifer Hudson Show”, ku ajo foli për peshën e saj.

“Dëgjo, ne jemi në sy të publikut, kështu që kjo me siguri do të ndodhë”, i tha ajo prezantueses Jennifer Hudson.
“Isha shumë më e hollë dhe fitova pak peshë – kjo vjen me territorin. Unë nuk jam e inatosur për këtë sepse është e vërtetë, por kur sheh gjëra të tilla, të bën të inatoshesh”

“Ju nuk e dini se çfarë po kalon dikush, çfarë po kalon në jetën e tij, kështu që është disi e vështirë. Por ndihem sikur jemi në vitin 2023… nuk duhet të flasim për peshën e njerëzve”, shtoi ajo.

‘Dëgjo… Më pëlqen të ha, në rregull? Më pëlqen të ha,” shtoi Bebe, ndërsa Hudson, tha: “Nuk ka asgjë të keqe me këtë!”

Artisja tha se nuk mund t’i rezistonte të kontrollonte komentet kur pa “Bebe Rexha shtim në peshë” në trend në TikTok.

“Të shohësh atë shirit kërkimi është shumë shqetësuese. Unë nuk jam e çmendur sepse është e vërtetë. Kam shtuar në peshë. Por kjo është thjesht e keqe. Faleminderit të gjithë njerëzve që më duan pa marrë parasysh çfarë”, shkroi ajo në Twitter.

“Gjithmonë kam luftuar me peshën time. Një bi*** që pëlqen të hajë. Unë jam duke punuar me veten çdo ditë. Thjesht e dekurajuar pak tani”, ka pranuar ajo para ndjekësve./21Media

Back to top button