Bëhen bashkë Meda dhe Besi: A ç’na gjeti

Artistët e skenës shqiptare, Meda dhe Bes Kallaku janë të veçantë në stilin e tyre muzikës.
Dyshja duket se kanë bashkuar forcat për të sjell diçka të re, shkruan rtv21.tv
Se janë bërë bashkë për një projekt të ri ngjalli dyshime një fotografi përbashkët e dyshes e publikuar nga Besi në Instagram.
“A ç’na gjeti, këto ditë dmth”, ka shkruar Besi poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.
Se për çka konkretisht bëhet fjalë mbetet të shihet këto ditë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Back to top button