Bëri tatuazh Edonën, Miloti tregon si erdhi deri te ideja

Milot dhe Edona Llalloshi, motër e vëlla të pandashëm në skenë.
Por, dashuria e Milotit për Edonën është përjetësuar në krahun e këngëtarit.
Ai për IN&OUT zbuloi si erdhi deri te ideja për ta realizuar këtë tatuazh.

Miloti tha se Edona e priti mirë kur kuptoi për tatuazhin, por pse veç Edonën, çfarë thanë motrat e tjera për tatuazhin?/21Media

Back to top button