Berkani flet për planet që ka për projektet e radhës

 
Këngëtari Berkan Beka i është rikthyer muzikës me projektin “Ty”, të publikuar ditë më parë.
Në emisionin “Për ditë të mbarë” të RTV21, Berkani ka folur për këngën e re që ka sjellë dhe nëse ka të bëjë me jetën personale.

Këngëtari gjithashtu ka treguar për planet që ka për projektet e radhës.
Berkani ka thënë se do të sjellë gjëra të reja, mirëpo nuk do t’i ik muzikës zbavitëse./21Media

Back to top button