Bërnabiq: Dialogu nuk ka alternativë

 
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq është paraqitur para mediave në margjinat e Forumit të Prespës për Dialog.
Ajo ka vlerësuar se “Dialogu nuk ka alternativë”, transmeton TV21.
Ndërkaq ka shtuar, se perspektiva e Ballkanit është Bashkimi Evropian dhe se çështjet bilaterale, duhet të zgjidhen në nivel bilateral mes shteteve./Tv21

Back to top button