Besimi: Pacientët e lënduar janë në gjendje stabile

Lidhur me humbjen e jetëve të 14 qytetarëve në spitalin Covid në Tetovë dhe gjendjen e të lënduarve, flet edhe drejtori i spitalit në këtë qytet, Florin Besimi./21Media

Back to top button