Bie nga ndërtesa një punëtor në Prishtinë

 

Një person ka rënë nga një ndërtesë në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për 21Media, zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha, i cili njoftoi se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore, ndihma e shprejtë si dhe inspektorët e punës.

Hoxha tha se lidhur me rastin janë duke u marrë njësitet kompetente për të sqaruar detajet tjera./21Media

Back to top button