Blero tregon se kur do të publikohet projekti i ri muzikor

Këngëtari Blero Muharremi, së fundmi ka njoftuar fansat se do të sjellë një projekt të ri muzikor.
Blero përmes një postimi në ”Instagram” ka bërë të ditur se kënga e re do të publikohet më 26 nëntor.
Kjo këngë do të titullohet ”Hej aman” dhe siç duket është realizuar me videoklip.

Projekti i fundit nga Blero është ”Telenovela”, të cilin e ka sjellur në bashkëpunim me artistin Albos. Kënga është publikuar më 6 korrik./21Media

Back to top button