Blero vjen dramatik në baladën e re!

1 min read

Këngëtari Blero Muharremi ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“N’heshtje” titullohet kënga e re nga Blero, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Për muzikën dhe tekstin u përkujdesën Blero dhe Marko, ndërsa miksimin dhe masterizimin është bërë nga Alandy RecStudio.

Balada “N’heshtje” vjen dy ditë pas këngës “Motër e vlla” që Blero e solli në bashkëpunim me Lule Mustafën./21Media