​Boksieri kosovar Patriot Behrami eliminohet nga Lojërat Evropiane

Boksieri kosovar Patriot Behrami garoi sot në garat e boksit në Lojërat Evropiane Krakoë 2023.

Boksieri u mund nga francezi, Makan Vie Traore, në kategorinë deri në71 kilogramë.

Garën e tij dhe të Shpetim Bajokut, nga afër i ndoqën edhe drejtuesit e KOK-ut, me në krye presidentin, Ismet Krasniqi.

Back to top button