Brengosëse: Aksidentet tragjike në trafik!? (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Aktualizohet sërish siguria në rrugët e Kosovës, çka po çalon në këtë rrafsh?  

Fatkeqësia e trafikut e një ditë më parë në Koshare të Ferizajt aktualizoi sërish sigurinë në rrugët e Kosovës. Çka po çalon në këtë rrafsh? Si të zvogëlohen aksidentet dhe pasojat e tyre tragjike? (Teksti- Fitore Ademi, kamera: Vllaznim Jakupi)./21Media