Bulliqi ngushëllon familjen që u vdiq djali në aksident

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ngushëlloi familjen Blakçori për vdekjen e djalit të tyre në aksident trafiku.
Bulliqi tha se po lutet që shpirti i tij të prehët në paqe dhe familja ta gjej forcën ta përballojë këtë dhimbje të madhe.

Ndryshe, Edin Blakçori vdiq sot në një vetaksident në fshatin Obrançë të Podujevës./21Media
 
 

Back to top button