Cardi B bëhet nënë për herë të dytë

Reperja e njohur, Cardi B dhe partneri i saj reperi Offset, janë bërë prindër për herë të dytë.
Cardi B në një postim në Instagram, ka njoftuar se në familjen e tyre erdhi një djalë. Ajo gjithashtu publikoi edhe një fotografi teksa shihet duke e mbajtur foshnjën e porsalindur në duar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

Kujtojmë se, Cardi B dhe Offset janë prindër edhe të një vajze trevjeçare./21Media

Back to top button