Burak Vehapi dhe Taulant Bajraliu publikuan këngën “Prindër sa shumë ju du”

1 min read

 

Dy këngëtarët, Burak Vehapi dhe Taulant Bajraliu kanë publikuar sot një projekt të ri muzikor.

Dyshja kanë lansuar baladën e titulluar “Prindër sa shumë ju du”, të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes Kreshnik Avdiu, ndërsa aranzhmanin e ka bërë Labinot Mezini.

“Këngë dedikuar atyre që gjithë jetën sakrifikojnë për lumturinë tonë. Dedikuar dashnisë më të madhe, e te pazëvendësueshme prindërve. Bashkë me shokun e kolegun e mrekullueshëm Taulant Bajraliu”, ka shkruar Burak Vehapi në Instagram për projektin e ri./21Media