Burri i bëri një dhuratë luksoze Shkurte Gashit

1 min read

 

Këngëtarja Shkurte Gashi ka marrë një dhuratë luksoze nga partneri i saj, Albert Limani.

Një orë të markës së njohur “Rolex” është dhurata që Shkurta mori nga personi i saj i zemrës.

“Faleminderit për dhuratën”, ka shkruar këngëtarja krahas videos të publikuar në InstaStory, ku tregon dhuratën.

Çifti i njohur Shkurte Gashi dhe Albert Limani kanë një djalë 1 vjeçar i cili quhet Mal. Ai e festoi ditëlindjen e parë më 21 dhjetor./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_)