Burri rrah gruan dhe vajzën, paralajmërohet lirimi i tij nga burgu

Një burrë në gjendje të dehur ka rrahur gruan tij dhe të bijën natën e 30 gushtit rreth orës 22:10. Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se gruaja nga lëndimet që ka marrë ka pranuar trajtim mjekësor.
Ndërsa bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari do të mbahet deri në këndelljes dhe më pas do të lirohet me procedurë të rregullt./21Media

Back to top button