Burri sulmoi me thikë dy gra, njëra vdiq

Një grua ka vdekur ndërsa një tjetër është plagosur pasi një sulmi me thikë.
Ngjarja tragjike ka ndodhur në qytetin e Freiburg në Gjermani.
Siç raportojnë mediat gjermane viktima ishte ende gjallë kur mbërriti ambulanca, por ajo nuk arriti që t’ju bëjë ballë plagëve dhe vdiq në spital.
63-vjeçari, i dyshuar për veprën u arrestua nga policia.
Mediat gjermane njoftojnë se viktima 30-vjeçare dhe i dyshuari 63- vjeçar njiheshin.
Sipas policisë, raportortet mes tyre do të jenë pjesë e hetimeve./21Media

Back to top button