Çfarë moti do të kemi sot?

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

 

Sot, pas një mjegulle të shkurtër në mëngjes në lugina dhe pranë lumenjve, gjatë ditës do të jetë kryesisht mot me diell dhe i ngrohtë, kurse në veri do të jetë me vranësira mesatare.

Era do të jetë e lehtë dhe mesatare, nga jugu dhe jugperëndimi. Temperatura më e ulët do të jetë nga pesë në 13, kurse ajo më e larta e ditës nga 22 në 28 gradë.

Kushtet meteorologjike nuk do të ndikojnë te njerëzit e sëmurë kronikë, me përjashtim të pacientëve me probleme kardiovaskulare të cilët këshillohen të bëjnë kujdes. Reaksionet e mundshme meteoropatike janë dobësia dhe dhimbja e kokës./21Media