Chelsea kan cak kryesor Alexis Sanchez-in

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Sipas The Guardian trajneri Antonio Conte ka për cak kryesor yllin kilian Alexis Sanchez

Italiani është duke negociuar një kontratë të re me klubin, dhe ka diskutuar për transferime me hierarkinë e klubit.
Cak kryesor sipas tij është superylli i Arsenalit Alexis Sanchez i cili duket se do të largohet nga Emirates gjatë kësaj vere, shkruan rtv21.tv.

Alexis është i frustruar me mungesën e progresit të Topçinjëve, dhe kërkohet edhe nga Paris Saint Germain, Juventus e Inter Milan./21Media