Çitaku: Messi po largohet nga Barcelona, e unë po kthehem në PDK

1 min read

 

Vlora Çitaku është rikthyer në strukturat e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK).

Lidhur me rikthimin e saj, Çitaku ka bërë një reagim në Facebook, duke thënë se ajo po kthehet në PDK e futbollisti Lionel Messi po largohet nga Barcelona.

“Messi po largohet nga Barcelona, e unë po kthehem në PDK. #llugë #krejtmukapërzi”, ka shkruar Çitaku në Facebook.

Partia Demokratike e Kosovës sot ka zgjedhur Kryesinë e re të Partisë.

Nënkryetarë të PDK-së janë zgjedhur, Vlora Citaku, Ramë Buja, Enver Hoxhaj dhe Uran Ismaili.

Kurse, anëtarë janë: Bernard Nikaj, Donika Shahini, Jakup Nura, Bekim Çollaku, Nexhat Demaku, Evgjeni Thaci-Dragusha, Sokol Bashota, Besa Kabashi Ramaj, Adri Nurellari, Rashit Qalaj, Zenun Pajaziti, Valdete Idrizi, Betim Gjoshi, Fehmi Mujota, Petrit Hajdari, Luljeta Veselaj-Gutaj, Blerand Stavileci, Muzafer Shala, Muhamet Haliti, Kujtimi Gashi, Safete Hadergjonaj, Donjet Bislimi./21Media