Conference League: Prishtina dhe Drita! (Video)

1 min read

Opinionistët presin kualifikim nga Prishtina dhe paraqitje dinjitoze nga Drita

Prishtina dhe Drita i zhvillojnë nesër ndeshjet e kthimit në kuadër të raundit të dytë kualifikues të Konferencë Ligës. Kryeqytetasit luajnë në Uells kundër Konah Nomads, derisa gjilanasit në Holandë ndaj Feynordit. Opinionistët e futbollit vendor presin kualifikim nga Prishtina dhe paraqitje dinjitoze nga Drita.(E pergaditi-Art KUQI)./21Media