Konfirmohen 120 raste të reja dhe 122 të shëruar

 Konfirmohen 120 raste të reja dhe 122 të shëruar

Ka arritur në 525 numri i viktimave me Covid-19 në Kosovë. Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë edhe 9 pacientë, 120 u infektuan si dhe 122 u shëruan. Autoritetet shëndetësore vazhdojnë t’u bëjnë thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e rekomanduara./21Media