U konfirmuana, 239 pacientë u shëruan

U konfirmuana, 239 pacientë u shëruan

Tre të vdekur, 43 raste të reja  pozitive dhe 239 të shëruar, është bilanci i 24 orëve të fundit me Covid-19 në Kosovë.(E pergaditi-Kujtesa BAJRAMI-FANA)/21Media