Dafina ka një fjalë për kryeministrin pas reciprocitetit

1 min read

Këngëtarja, Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht poston fotografi dhe video nga jeta e saj e përditshme.

Me ardhjen e Kryeministrit Kurti dhe Presidentes Osmani në detyrë, çdo herë e më shumë, Dafina shprehet duke përkrahur dyshen.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi të kryeministrit Kurti në ”InstaStory”’.

”Po zotëri”, ka shkruar Dafina krahas fotografisë së postuar.

Kujtojmë që, kjo fotografi e Kurtit është bërë dje gjatë kohës sa ai ishte duke folur në Kuvendin e Kosovës për reciprocitetin me Serbinë.

Ndryshe, projekti i fundit i Dafinës është ”Karma”, që është publikuar më 18 shtator./21Media