Dafina Zeqiri është shtatzënë?!

 
Këngëtarja Dafina Zeqiri ka befasuar ndjekësit me një postim që ka bërë në InstaStory.
Dafina ka publikuar një video ku ka shfaqur barkun e fryrë, teksa në mbishkrimin përmes emoji-ve ka shkruar “foshnje apo ushqim”.

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre. Dyshja së fundmi kanë udhëtuar drejt Turqisë për të shijuar disa ditë pushime.

Ndryshe, remixi i këngës “Pa ty” është projekti i fundit muzikor që Dafina e solli së fundmi. Kënga bashkëpunim me Cricket dhe Muma. Mbi shtatë milionë klikime në Youtube ka arritur kjo këngë deri tani në Youtube./21Media

Back to top button