Dafina Zeqiri ka gati projektin e radhës

1 min read

 

Para disa ditëve solli këngën “Më fal” në bashkëpunim me reperin Majk, mirëpo këngëtarja Dafina Zeqiri ka gati për publikim një tjetër projekt.

Këngëtarja ka paralajmëruar fansat e saj se të dielen në ora 19:00 do të publikojë një projekt të ri.

“Alo? Jo! Spo dilka nesër po të Dielen në orën 19:00!”, ka shkruar Dafina në Instagram, krahas fotografive nga xhirimet e videoklipit të këngës së re.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Majk dhe Dafina Zeqiri, më 13 janar sollën bashkëpunimin e tyre të parë. Deri tani ky projekt muzikor ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media