Dafina Zeqiri provokon me fotografitë e fundit

 
Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret, e cila është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.
Në llogarinë e saj në Instagram, ku numërom mbi 1 milion ndjekës, këngëtarja poston momente nga përditshmëria, fotografi nga koncertet si dhe bën paralajmërime për të ndryshme projektet e reja.
Fotografitë që publikon marrin gjithmonë shumë pëlqime dhe komente.
Së fundmi, ajo ka pozuar me një fustan nga material rrjete në pjesën e poshtme dhe një bluzë të zezë me prerje të shumta sipër.

Këngëtarja më 23 janar ka publikoi videoklipin e radhës të albumit “Dafinë Moj”. Dafina ka realizuar videoklipin e këngës “Tduh-duh”, që është bashkëpunim me të dashurin e saj, DJ Geek, shkruan rtv21.tv

Vitin e kaluar, Dafina Zeqiri solli albumin e titulluar “Dafinë moj”.
“Dafinë Moj” ka 14 këngë, 10 prej të cilave janë bashkëpunime me emra të njohur të muzikës si: DJ Geek, Lyrical Son, MC Kresha, Elinel, Tuna, Argjentina Ramosaj, Ron, Lumi B dhe Buta./21Media

Back to top button