Debate: Qëndrueshmëria ekonomike e vendeve të Ballkanit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Në AAB mbahet konferenca ndërkombëtare – u trajtuan sfidat ekonomike dhe integruese të Ballkanit

Qëndrueshmëria ekonomike e vendeve të Ballkanit dhe sfidat  integruese ishte temë bosht e konferencës ndërkombëtare e cila tuboi studiues dhe ekspertë nga vendet e rajonit. Konferenca u organizua nga Kolegji AAB dhe Oda Ekonomike e Kosovës në bashkëpunim me Universitetin ”Aleksandër Moisiu” nga Durrësi./21Media