Koalicioni LDK-AKR-Alternativa prezentoi planin ekonomik para bizneseve

Koalicioni LDK-AKR-Alternativa prezentoi planin ekonomik para bizneseve

Kandidati për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti ka prezantuar planin ekonomik dhe zhvillimor para përfaqësuesve të bizneseve të vendit. Ai ka thënë se gjatë qeverisjes së ardhshme do të ketë rritje ekonomike 7-8%./21Media