Dëmtohet një fotografi në lapidarin e “Parkut të Solanes”

Një fotografi e vendosur në lapidar në sheshin “Fehmi dhe Xhevë Lladrovci” në Mitrovicë është dëmtuar gjatë pasdites së djeshme.
Policia ka bërë të ditur se nuk ka të arrestuar, teksa janë duke e hetuar rastin.
“Është raportuar se në “Parkun e Solanes” persona të paidentifikuar kanë dëmtuar një fotografi të vendosur në Lapidar. Njësit përkatës janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./21Media

Back to top button