Deputeti i LDK-së i ka dhënë fund beqarisë

1 min read

Deputeti i LDK-së, Besian Mustafa i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë me martes me Erolinda Januzajn.

Lajmin e ka bërë të ditur dje deputeti, i cili ka postuar Facebook disa fotografi nga fotosesioni i dasmës.

”Ne përgjithmonë”, ka shkruar Mustafa krahas fotografive të postuara.

Besian Mustafa dhe Erolinda Januzaj janë fejuar më 24 prill të këtij viti.

Ndryshe, Besian Mustafa është zgjedhur deputet i Legjislaturës së Tetë të Kuvendit me 9,743 vota. Ai ishte ministër i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural në qeverinë Hoti./21Media