Derisa ishte me dy femra, hajnat i vodhën para dhe ari

 

Policia informoi se një burrë ka raportuar se të dielën pas mesnate derisa ka qenë në një banesë me dy femra në Ferizaj, dy meshkuj i kanë vjedhur para dhe një unazë të arit.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ka qenë në një banesë me dy femra NN. dy të dyshuar  meshkuj  kanë hyrë dhe i  kanë grabitur nga viktima para  dhe një unazë ari.”, bëri

Sipas policisë, nuk raportohet për të lënduar.

Rasti është duke u hetuar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button