Gjilanasi rrahu gruan dhe e kërcënoi vjehrrin

 

Një burrë u arrestua të dielën në Velekinicë të Gjilanit, sepse pas një mosmarrëveshjeje në familje ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij dhe njëherit e ka kanosur verbalisht edhe babain e bashkëshortes.

“I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.”, informoi policia.

Ndërkohë, rasti vazhdon të hetohet./21Media

Back to top button