Dhëndëri vrau vjehrrën me thikë

Në burrë nga Turqia 31 vjeçar goditi me thikë vjehrrën e tij në ditën kur u divorcua nga gruaja e tij.
Sipas Policisë, i dyshuari e kishte akuzuar viktimën për problemet martesore, të cilat përfunduan me ndarje.
Viktima kishte vdekur në spital, kurse i dyshuari Y.T pas ngjarjes ka shkuar në komisariat dhe është dorëzuar në polici./21Media

Back to top button