Dhunohet një grua në Fushë Kosovë

Një grua ka raportuar në polici se është dhunuar nga një burrë me 25 nëntor.

Policia në raportin 24 orësh njofton se i dyshuari është arrestuar si dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button