Diçka e re nga Diona Fona

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Këngëtarja e njohur, Diona Fona së shpejti do ta publikojë projektin e radhës. Kjo është bërë e ditur nga artistja përmes një postimi në instagram, ku ka publikuar edhe një imazh të bukur.

“F I R E #28/05/21”, ka shkruar artistja krahas postimit.

Ndryshe, projekti i fundit i Diona Fonës është “Sheqer”, i cili është publikuar më 17 prill dhe deri tani në Youtube ka arritur mbi 2 milionë klikime./21Media