Diçka e re po vjen nga Eni Koçi

 
Këngëtarja Eni Koçi ka nisur punën për një projekt të ri muzikor dhe këtë e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale.
Eni ka publikuar një video ku shihet nga studioja muzikore duke inçizuar projektin e ri.
“Shiko se kush është kthyer, studio”, ka shkruar këngëtarja krahas videos së publikuar.

Ndryshe, “Lamtumirë” është projekti që Eni Koçi e solli më 3 dhjetor të vitit të kaluar në bashkëpunim me Fisnikët./21Media

Back to top button