Digjet një ndërtesë në Prishtinë

Një zjarr ka përfshirë sot një ndërtesë në lagjen “Tophane” në Prishtinë.
Në vendin e ngjarjes kanë dal policia dhe zjarrfikësit.
Portali rtv21.tv është në pritje të përgjigjes së Policisë së Kosovës dhe zjarrfikësve lidhur me këtë rast.
Portali rtv21.tv ka siguruar video nga vendi i ngjarjes./21Media

Back to top button