Digjet një shtëpi në Gjakovë

1 min read

 

Policia ka bërë të ditur se mbrëmë një burrë nga Gjakova ka informuar se në rrethana të panjohura i është djegur shtëpia.

”Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë relevante policore dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale të lënduar nuk ka pasur”, është bërë e ditur në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti është duke u hetuar./21Media