Policia ka bërë të ditur se dje pasdite është arrestuar një burrë kosovar nga Prishtina pasi që ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

”Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /21Media