Policia ka njoftuar se një djalë nga Gjilani dje rreth orës 17:00 e ka kanosur nënën e tij.

Policia rastin e ka cilësuar si ”dhunë në familje”.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë./21Media