Leonora Jakupi është ndër emrat e dashur nga publiku, e cila shquhet për zëri dhe stilin e saj të veçantë.

E kur jemi te stili, 42 vjeçarja së fundmi bëri një ndryshim në pamje. Ajo ndryshoi ngjyrën e flokëve, shkruan rtv21.tv

Përmes një postimi në instastory, artistja tregoi se është bërë bionde.

Ndryshe, “Luj luj” është kënga e fundit e Leonora Jakupit. Kënga është publikuar më 04 nëntor të vitit 2020 dhe deri tani në Youtube ka mbi 1 milion klikime./21Media