Një adoleshente shtyu një ari nga një gardh për të mbrojtur qentë e saj, kështu që pamjet nga kamerat e sigurisë që ishin të vendosura në shtëpinë e saj u bënë virale shumë shpejt.

Hailey, 17 vjeç, shkoi t’i shikonte qentë kur ajo u afrua rreth shtëpisë e kuptoi se ata po lehin një ari mbi gardhin e shtëpisë së tyre në Kaliforni, transmeton rtv21.tv.

Video në TikTok, tregon adoleshenten duke vrapuar drejt gardhit dhe duke e shtyrë ariun në anën tjetër, kapi qentë e saj dhe nxitoi brenda në shtëpi./21Media