Dua Lipa elektrizoi skenën e “Sunny Hill Festival”

1 min read

Mbrëmë(e enjte) nisi edicioni i tretë i festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë.

Mijëra persona u mblodhën në parkun e Gërmisë për ta parë e dëgjuar Dua Lipën dhe shumë artistë të tjerë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, dhuroi performancë madhështore.

Ajo ka kënduar disa prej hiteve më të mëdha.

Dua e veshur me ngjyrë rozë me shkëlqim, në skenë ishte e shoqëruar nga valltarët e saj.

Deri më 7 gusht në “Sunny Hill”, që mbahet në Parkun e Gërmisë do të performojnë artistë të njohur vendor dhe ndërkombëtar./21Media